Productos

5902298007950 5902298007950 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

precio: 5,38 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2026-10-29
5902298007851 5902298007851 OSM Piaski
PRECIO REDUCIDO -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

precio: 3,22 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-09
5902298000494 5902298000494 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-09
5902298000753 5902298000753 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

precio: 5,75 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2026-10-09
5902298000050 5902298000050 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2026-10-17
5902298003709 5902298003709 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

precio: 2,88 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-13
5902298007707 5902298007707 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

precio: 4,21 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-25
5902298007752 5902298007752 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

precio: 5,79 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2026-10-25
5902298004027 5902298004027 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

precio: 3,66 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-10-20
5902298007967 5902298007967 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Ayran OSM Piaski OSM Piaski Ayran
jogurtowy napój 400 g
9,35zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-10-31
5902298008131 5902298008131 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
naturalna 400 g
9,08zł/kg

precio: 3,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-19
5900238741414 5900238741414 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Krówka OSM Piaski OSM Piaski Krówka
Piasecka 500 g
45,02zł/kg

precio: 22,51 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-02-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5